Події
Переживший інсульт Узелков про смерть учасниці “Зважені та щасливі”: “Інсульт може статися з будь-якою людиною”

Тренер шоу «Зважені та щасливі» В’ячеслав Узелков вражений звісткою про смерть учасниці третього сезону Євгенії Мостовенко.

Тренер проекту «Зважені та щасливі» В’ячеслав Узелков, який 5 років тому сам переніс інсульт, прокоментував шокуючу новину про смерть Євгенії Мостовенко , якої не стало 26 січня.
На своїй сторінці в Facebook В’ячеслав опублікував звернення до тих, хто вважає, що смерть жінки може бути пов’язана з схудненням.

«Друзі, дізнався про те, що трапилося з учасницею третього сезону« зваження … »Євгенією Мостовенко. Мої співчуття близьким. Це завжди боляче і прикро – втрачати найрідніших людей. Але, якщо чесно, я в шоці від деяких коментарів в інтернеті! На те, що у людини стався інсульт, скидання ваги абсолютно не впливає. Це може статися з будь-якою людиною в будь-якому віці.
У мене був інсульт. Він трапився після бою, через удар по голові. Мені було всього 33. Я не міг повірити, що це трапилося зі мною – спортсменом, повним сил. Я не худнув, як ви розумієте. Пам’ятаю, як мені було складно відновлюватися. І допомогла мені швидше впоратися з усім саме моя фізична підготовка. І моя Мариночка, звичайно ж.

Я багато років займаюся з повними людьми, які хочуть схуднути. Шість сезонів проект «Зважені» показує, що можна худнути правильно і без шкоди для здоров’я. Ми всі бачимо, як змінюється в кращу сторону життя наших учасників, вони змінюють роботи, одружуються, стають батьками (!), Хоча раніше і ходити толком не могли. Тому мені дивно і сумно читати коментарі про те, що схуднення може нашкодити здоров’ю або викликати інсульт. Правильне схуднення (а це тренування з фахівцем і здорове харчування, не плутайте з дієтою) допомагає позбутися від багатьох проблем зі здоров’ям: стабілізує тиск, зменшується навантаження на внутрішні органи та ін. Скидання 3-5 кг на місяць при повноцінному здоровому харчуванні не викликає навантажень на серце і судини, а навпаки полегшує її, це не стрімке схуднення! Інсульти виникають зовсім з інших причин. І, як показує життя, ця хвороба вибирає не обов’язково товстих або літніх.
Друзі,  поменше негативу, займайтеся краще спортом, стежте за своїм здоров’ям, ведіть активний спосіб життя – і ваше життя буде довгим, здоровим і щасливим! »- Написав Узелков.

Читайте також:ДОЧКА ПОМЕРЛОЇ УЧАСНИЦІ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ-3”: “МАМА З ВІТЧИМОМ ГОТУВАЛИ ДОКУМЕНТИ НА УСИНОВЛЕННЯ” (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook