Події
Пекло на дорозі: трасу Одеса-Київ паралізував стокілометровий затор

У суботу, 25 червня, трасу Одеса-Київ паралізували багатокілометрові затори, через що люди починають розбирати відбійники і їхати по зустрічній смузі.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише телеведуча Валерія Фурс.

За її словами, затор утворився через ДТП під Уманню.

“Ситуація не зміниться в найближчі 2-3 години. Потік машин збільшується з Києва до Одеси. Люди їдуть по зустрічній смузі – це може послужити зіткненням лоб у лоб, з усіма наслідками, що випливають. При такій спеці є ймовірність, що у декого потече радіатор, через що ще більше ущільниться рух. Уже в заторах трапляються дрібні ДТП. На заправках закінчується бензин”, – написала вона.

Пізніше вона також додала, що люди розбирають відбійники і їдуть по зустрічній.

“Кілька аварій на трасі Одеса-Київ. Стикалися фури. Можливо, будуть ще дрібні ДТП. Подумайте над варіантами, перечекати чи не їхати сьогодні + пийте водичку”, – написала Фурс.

Читайте також: У ДНІПРІ МОЛОДА ЖІНКА З 6-РІЧНОЮ ДИТИНОЮ ЗЛЕТІЛИ З МОСТА І ЗГОРІЛИ В МАШИНІ (ВІДЕО)

Також політолог Олексій Голубоцький на своїй сторінці опублікував фото з місця подій, зазначивши, що затор розтягнувся на 100 кілометрів.

“Божевільний затор у 100 км від Одеси. Виявилося, ДТП. Слава Богу, всі живі…” – прокоментував він.

За даними видання “Траса Е-95“, рух трасою Київ – Одеса в напрямку до Одеси повністю заблоковано станом на 15:00 через те, що за 130 км від Одеси зіткнулися дві вантажівки.

Це сталося під час обгону. За словами винуватця аварії, водія автомобіля DAF, в машині сталася механічна поломка.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook