Дозвілля
Павло Палійчук розповів про мамину вишиванку і окрошку для Вакарчука

33-річний Павло Палійчук – ведучий корпоративів із міста Коростишева, який мріє вийти на велику сцену.

Був уже двічі одружений, проте стосунки закінчувались через те, що він не досягав успіху та впадав у депресію. Коли Павло вчився в університеті, у нього народився син. Аби малюк усього мав удосталь, Палійчук почав заробляти веденням свят.

Щоб стати  артистом і просунутись на шляху до мети, хлопець вирушив на Голос країни 6. Адже вірить: коли стане популярним співаком, зможе побудувати й родину.

Павло Палійчук на сліпих прослуховуваннях від 13.03.2016  заспівав “Feeling Good” Michael Buble –  і розвернув крісла всіх чотирьох тренерів! Рухатися до перемоги вирішив пліч-о-пліч з Потапом.

Чому ти обрав Потапа?

– Потап – то мозок, досвід і шалена енегргетика! Він такий кремезний, такий високий, йому точно видніше, як досягати успіху. Я дуже люблю кожного з тренерів проекту. І взагалі не очікував, що всі четверо повернуться. Це справжнісіньке щастя. Я в шоці.

Ти ведеш свята, весілля, корпоративи. Пісні кого з тренерів лунають там найчастіше?

– Звучать хіти і Потапа, і Вакарчука, і Дорна, і Тіни Кароль, – усіх. Це топові зірки. І вони мають бути народними вже давно. Хоча навіть без цих усіх відзнак їх обожнюють глядачі.

– У тебе дуже щедра й гостинна душа. Якби, до прикладу, Вакарчук приїхав до твого рідного Коростишева, чим би ти його частував?

– Я би з радістю зустрічав такого гостя! Я чув колись, що йому окрошка дуже подобається. Тому без проблем. Я би пригостив його цією стравою, приготованою за нашим особливим сімейним рецептом.

Більше читайте тут: СУМНА, ЕМОЦІЙНА ДО СЛІЗ ПІСНЯ МАТЕРЯМ, ЯКІ НЕ ДОЧЕКАЛИСЯ СВОЇХ СИНІВ З ФРОНТУ, НА ШОУ ГОЛОС КРАЇНИ (ВІДЕО)

Чому для пісні Feeling Good ти вбрався в національний образ?

– Хотілось не просто звернути на себе увагу, а й усе ж таки сказати, що я – українець, що я наш хлопець і мене треба брати (сміється). Та й вишиванка ця рятувала мене неодноразово. Саме в ній я прийшов на попередні прослуховування і, як бачите, пощастило.

Я завжди пам’ятаю про своїх батьків. А це робота моєї мами. Сорочку вишито з любов’ю. Певне, саме тому вона така красива.

Джерело.

Реклама

Related Post