Політика
Патріотизм мешканців Донбасу відмивали кров’ю у катівні (відео)

Коли Дружківку Донецької області окупували сепаратисти, у підвалі відділу Державної служби охорони створили катівню, з якої чимало людей так і не повернулось. За звірства, які відбувались там досі ніхто не покараний.

В інформаційній війні українська сторона давно здалась. У визволеній Дружківці не видають українську пресу, не чути українського радіо. Про винищення української культури місцевий патріот Олекса Тихий говорив ще в 40-х роках минулого століття, за що поплатився свободою та життям. Тепер його ім’я не сходить з вуст людей, які твердо вважають, що Схід – це Україна.

Коли місто окупували сепаратисти, то патріотизм з українців відмивали кров’ю – у підвалі відділу Державної служби охорони створили «катівню», з якої чимало людей так і не повернулось.

Василь Зандер, був один з тих, кому дивом вдалось уникнути смерті – його врятував серцевий напад.

– Члени так званої «ДНР» у балаклавах приїхали вночі, наділи на голову мішок та відвезли у підвал-катівню, – пригадує 62-річний Василь. – Провів тут чотири доби без сну та їжі, увесь час мене катували. Навкруги було чути крики, валялось вирване жіноче волосся, кров вже в’їлася в підлогу. Казали, що це за Майдан та українську позицію – і я не шкодую, бо маю право відстоювати свою думку. За цей час моя жінка від переживань втратила 15 кілограм.

Василю пробили ліву ногу, почалось зараження, він стікав кров’ю, до того ж стався серцевий напад. Його життя врятували місцеві алкоголіки, яких кинули до його камери – вони покликали охорону, коли чоловік вже не подавав ознак життя. Василя відвезли до лікарні.

Таких як Василь більше десятка, і вони досі збираються на проукраїнські віче. Ці люди вже нічого і нікого не бояться, бо пережили пекло.Та найбільше їх мучать не спогади про пережите, а те, що за їхню кров досі ніхто не покараний. Навіть мер Дружківки, який покривав усі звірства сепаратистів та продовжує переслідувати проукраїнських активістів, досі на посаді.

Читайте також: Шокуючі кадри жорстокого катування в “ДНР”. Страта в стилі “Ісламської держави” (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook