Політика
Панамські папери-2: Колесніков і брат Ахметова вивели “Конті” в офшор

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів оприлюднив базу даних з понад 200 тисяч офшорних компаній, зареєстрованих через Mossack Fonseca.

Це дані з сайту Offshore Leaks, які були отримані з витоку так званих Panama Papers.

База даних побудована лише на частині документів, які були витоком даних з панамської компанії Mossack Fonseca, які та реєструвала в офшорах.

В офшор була виведена кондитерська компанія “Конті”, бенефіціарами якої є брат Рината АхметоваІгор та екс- депутат, член Опозиційного блоку, яку там називають “опозиційним прем’єром” – Борис Колесніков. Вона була зареєстрована у грудні 2014 року у Британських Віргінських островах.

 

Крім Ахметова та Колеснікова, бенефіціарами вказані дружина Колеснікова – Світлана, екс-регіонали Сергій Кий та Брій Чертков, син донецького бізнесмена Михайла Ляшка – Вячеслав, а також дружина покійного ген директора ФК Шахтар Жигана Такташева – Раїса з дітьми Ельмірою та Ренатом.

Крім того, у базі даних можна побачити всі 26 офшорних компаній, зареєстрованих на сина екс-прем’єра Миколи Азарова –  Олексія. Всі фірми зареєстровані у 2012 році, коли його батько був прем’єром.

 

Крім того, в документах є офшори, зареєстровані на Петра Порошенка,  БорисаЛожкіна, Павла Лазаренка, Геннадія Труханова, який значиться як громадянин Росії.

 

Порошенко

Офшори Труханова, який підписаний як російський громадянин

Офшори Труханова, який підписаний як російський громадянин

Екс-міністр доходів і зборів при Януковичі – Олександр Клименко є бенефіціаром компанії PROVECO SERVICES LIMITED, яка була зареєстрована ще в 1995 році на Британських Віргінських островах.

 

Реклама

Related Post

facebook