Політика
Пайетт розповів, як позначаться на Україні вибори в США

Після виборів президента в США, які відбудуться в листопаді, американська політика підтримки України не зміниться.

Про це заявив посол США в Україні Пайетт, повідомляє “Голос Америки”.

За його словами, солідарність між Сполученими Штатами і Європою в підтримці демократичних сил в Україні, політика США, яка існує протягом 25 років , не зміниться незважаючи на те, якими будуть результати наших виборів.

Він зазначив, що США підтримують бачення цілісної, вільної і мирної Європи. Такої мети досягти неможливо, якщо не буде цілісною, вільною Україна, в якій панує мир.

Так, за словами Пайетта, партнерство США-ЄС в здійсненні цього загального прагнення є критично важливим.

“Напевно, найважливіша ідея полягає в тому, що тільки український народ може вибирати своє майбутнє. Вирішувати цього не можуть ні в Москві, ні тим більше в Кремлі. Українці, 45 мільйонів, повинні самі будувати і вирішувати своє майбутнє”, – заявив посол США в Україні.

За його словами, однією з багатьох стратегічних помилок Путіна щодо України є те, що він недооцінив солідарність між усіма країнами “Великої сімки” та всіма європейськими партнерами.

Пайетт нагадав, що США підтримують територіальну цілісність України.

Він навів слова президента Барака Обами, який заявив про неприпустимість перекроювання міжнародних кордонів силою зброї, про неприпустимість, при будь-яких умовах, вторгнення і спроби анексії Криму.

“Це принцип, якого Сполучені Штати будуть дотримуватися і від якого відмовлятися, незважаючи на результати наших листопадових виборів”, – заявив посол США в Україні Пайетт.

Читайте також: ПАЙЕТТА МОЖУТЬ ВІДКЛИКАТИ З УКРАЇНИ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook