fbpx
Дозвілля
“Пахва провідниці” і “Котлета з буфету”: в мережі запропонували випустити лінію парфумів “Укрзалізниці”

У мережі Войцеху Бальчуну в жартівливій формі запропонували випустити лінію парфюмів із класичними ароматами “Укрзалізниці”.

Про варіанти ароматів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав журналіст Юрій Присяжнюк.

Зокрема, він запропонував близько 10 ароматів. Серед назв парфумів є “Пахва провідниці”, “Місце №38”, “Вокзал Львова” та інші.
“Укрзалізниці треба випускати лінію парфюмів із класичними ароматами. Накидав тут варіанти. Передайте Войцеху, шо ідея на трильйон, інфа сотка. Le Vagone. Пориньте у вир подорожі з букетом елегантних кисло-солодких запахів. Pahva providnice. Для впевнених жінок. І мужчина не стане на проході. Misce №38. Запах перемоги. Buhaly’s mo. Тебе поважають. Meshty de Basil. Потужні гірські мотиви в колекції. Eau de chai paketovy. Легкий аромат чаю подвійної фільтрації. Nichny obschak u rahovozi. Oh là là і ололо! Vokzal Lvova. П’янкий аромат старого міста. (Тут можна допрацювати. Але Львів обов’язково повинен бути! Обов’язково. Без нього жодний український проект не може стати успішним!) Kottlet de buffet. Витримано часом, перевірено буфетницями. Red ruta. Подорож в гірську країну з ароматами прикарпатських дачників та грибарів. Pedal de toilette. Тут починається магія”, – написав Присяжнюк.

Читайте також:  Кого заберуть в армію у 2017-у: повістку отримають юнаки і чоловіки з вищою освітою

Джерело.

Related Post

facebook