fbpx
Події
Падіння жінки і дитини в Києві: експерт вказав на недбалість копів (відео)

На місці загибелі матері та дитини в Києві на Позняках працівники поліції вели себе безвідповідально.

Таку думку виданню “Слово і діло” висловив експерт із питань безпеки Ігор Смаглюк, аналізуючи відео трагедії, опубліковане в інтернеті.

За його словами, патрульні прибули на місце трагедії через шість хвилин після того, як з вікна викинулася жінка (до цього з 7 поверху випали два кота і 3-річна дитина).

“На кадрах бачимо, що патрульний не підходить близько до жінки, а намагається розглянути її. Другий стоїть поруч кілька секунд, потім розвертається і йде. А як щодо обстежити, оглянути жінку і все навколо неї?” – задається питанням Смаглюк.
Далі він вказує на те, що тіло загиблої оглядають лікарі швидкої допомоги. Тим часом патрульний до тіла все ще не наближається.

“Медики накривають тіло плівкою і раптом звідкись з’являється патрульний поліцейський. Він дивиться вгору, фотографує. Замість фотосесії він повинен був банально оглянути місце події”, – наголосив експерт із питань безпеки.

Далі, аналізуючи відео трагедії, Смаглюк зазначає, що лікар швидкої допомоги, оглядаючи місце навколо трупа, виявляє дірку в даху підвального приміщення і бачить дитину. Це робить працівник швидкої допомоги, а повинно бути навпаки.

“Патрульному і в голову не прийшло візуально оцінити місце події, знайти можливі речові докази та інших учасників трагедії”, – говорить Смаглюк.

Пізніше на відео з’являються вже троє поліцейських. Нікому з них, за словами експерта, в голову не приходить, що дитина може бути ще жива, і йому терміново потрібно надати допомогу. В результаті лізти за дитиною до підвалу поліцейським все-таки довелося. Судячи з відео, це сталося після наполягання лікаря швидкої про те, що хлопчик живий.

“Чи могли ці 10 хвилин недбалості поліцейських зіграти фатальну роль? Можливо, могли. Дитина померла в лікарні”, – наголосив Смаглюк.

Він вважає дії поліцейських “повною профнепридатністю”. “Люди не знають елементарних речей, не знають своїх функціональних обов’язків. Навіть не можуть професійно оглянути місце події. Працюють за принципом: нікуди не лізти, рішень не приймати”, – зазначив Смаглюк.

Читайте  також:ТРАГЕДІЯ В КИЄВІ: КАМЕРА ЗАФІКСУВАЛА МОМЕНТ ПАДІННЯ МАТЕРІ І МАЛЮКА

Джерело.

Related Post

facebook