fbpx
Події
Суворі будні української прокуратури шокували мережу (відео)

В поле зору журналістів на цей раз знову опинилася українська прокуратура.

Під приціл об’єктивів потрапило сімейство Лузан, в середовищі прокурорів славиться своєю жадібністю, продажністю і злочинами.

Генерал-майор юстиції Леонід Антонович Лузан, користуючись службовим становищем (ні багато ні мало військовий прокурор Західного і Центрального округів), обзавівся елітним житлом в Києві і Львові. Також за допомогою відвертого шантажу і корупційних махінацій чиновник «вийняв» з державного бюджету більше мільйона гривень, які розчинилися мов дим в палітурці його банківських рахунків.

При цьому Лузан-старший ще жодного разу не був на допиті, хоча деякі його махінації і угоди були доведені в суді. По всій видимості, в вищих київських колах у прокурора є дуже впливовий покровитель. Що й не дивно.

Читайте також: “ТИХІШЕ, БРАТЕ, Я ПОЛЕЧУ”: МОЛОДЬ ПОКАЗАЛА П’ЯНИЙ “ВІДРИВ” НА КАНІКУЛАХ У “ДНР” (ВІДЕО 18+)

Проживає офіційно бездомний і чесний чиновник в елітній квартирі на Французькому бульварі, з видом на море. Все рухоме і нерухоме майно прокурора записано на його сестру і матір (багатовікова традиція українських чиновників). Службове становище і нахабна безпринципність принесли йому вже не один мільйон доларів.

Один з найгучніших скандалів викликала розгульна вечірка з Лузаном в головній ролі, яку він влаштував на пару з підлеглою, слідчим Кос І. В. П’яна оргія прокурора вразила спочатку працівників закладу, а потім буквально підірвала Україну, коли відверті фото і відео потрапили в мережу .

Джерело.

Related Post

facebook