Без рубрики
Організатори “Євробачення” відмовилися переглядати перемогу Джамали

Європейський мовний союз прийняв рішення не переглядати результати “Євробачення-2016”.

Про це повідомляється на сторінці “Євробачення” в Facebook.

Таким чином Європейський мовний союз відповів на петицію, яка була зареєстрована на сайті Change.org. Автори петиції просили організаторів переглянути результати конкурсу, нарікаючи на складне суддівство.

“Переможця “Євробачення-2016″ обирали професіонали музичної індустрії та ви, глядачі, кожен дав 50% частки голосів, що вплинули на результат. Українка Джамала виграла, завдяки широкій підтримці як з боку журі, а так і телеглядачів. Вона зробила це завдяки видатному виконанню емоційної пісні, яка розповідає особисту історію”, – наголосили організатори конкурсу.

При цьому організатори конкурсу зазначили, що австралійка Дамі Ім, яка виграла голосування журі, та росіянин Сергій Лазарєв, який виграв телеголосування, обидва “заслуговують на похвалу за їхні світового класу вистави, чудові пісні”.

Організатори конкурсу наголосили, що через Ім та Лазарєв не виграли конкурс, але “відреагували на результати, як переможці”.

“Євробачення – це конкурс. Там може бути тільки один переможець. Ми розуміємо, що не всі згодні з підсумками конкурсу “Євробачення” цього року, проте у змаганні, де результати визначаються на основі суб’єктивної та часто дуже особистої думки, завжди знайдуться люди, які не згодні. Незалежно від цього, результат залишається в силі. Україна є і залишиться, переможцем “Євробачення-2016”. Згодні ви чи не згодні, ми закликаємо тих, хто підписав цю петицію, прийняти результат, який відповідає правилам, і продовжити конструктивний діалог про шляхи подальшого зміцнення і вдосконалення “Євробачення”, – резюмували в Європейській мовній спілці.

Читайте також: Джамала заявила, що РФ має брати участь у «Євробаченні-2017» (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook