fbpx
Політика
Опоненти уряду не надали альтернативну програму – Яценюк

Політичні опоненти уряду України не надали альтернативний план дій і альтернативну команду.

Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі програми «10 хвилин з прем’єр-міністром», повідомляється на сайті уряду.

Він нагадав, що минулого тижня звертався до політичних опонентів представити альтернативний план реалізації змін, але, за його словами, цього не було зроблено.

Прем’єр підкреслив, що зараз вся повнота відповідальності лежить на діючому уряді. У зв’язку з цим він закликав українських політиків «забути про політичні чвари та інтриги».

«Якщо в когось є краща програма, сильніша команда і коаліція, яка готова це підтримати, – представте її народу України. А зараз уся повнота відповідальності лежить на нас», – наголосив Яценюк.

Нагадаємо, Верховна Рада не змогла відправити уряд Яценюка у відставку. При цьому, лідер фракції БПП у парламенті Юрій Луценко заявив про те, що у Раді почнуть переговори про створення нової коаліції під новий уряд.

Президент Петро Порошенко заявив, що не допустить дострокових парламентських виборів. В свою чергу, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман заявляє про готовність парламентських політичних сил до формування нової коаліції і нового уряду.

Джерело.