Без рубрики
Оксана Сироїд поділилася роздумами про “тушки”

Віце-спікер українського парламенту Оксана Сироїд поділилася думками про “тушки”, які вона отримала приватними повідомленнями у свій фейсбук.

“Люди пишуть у приват (цитата):

Тушка (лат. Tushes) — родина депутатів (disputatious vulgaris) з когорти гнучких (bezprencipus), представляє ряд винагородолюбних (babloslyubus).

Тушки поширені у Києві, зустрічаються частіше в районі Печерську, найбільша концентрація тушок зафіксована за адресою Грушевського 5 під час весняних урядових міграцій.

Тушки відрізняються пришвидшеним метаболізмом — отримані умовні одиниці засвоюються майже миттєво, тому тушки змушені завжди триматися в тренді коаліціад та інших явищ навколишнього середовища. Через це вони можуть розвивати швидкість до 40 км на годину та підтримувати її довше ніж хвилину. Така швидкість є необхідною умовою виживання – тушки, які добігають останніми втрачають можливість поласувати свіжими умовними одиницями і вимушені харчуватися малопоживним гривневим еквівалентом.

Хвоста в тушок немає, а більша частина заду тушки захищена підшкірними хрящами. Втікаючи від виборця, тушка може захистити себе ними — хрящева «броня» не під силу навіть пенделю лабутену, не кажучі вже про прості туфлі без підборів.” (Кінець цитати).

Ну не змогла не поділитися”, – написала пані Оксана.

Читайте також: СИРОЇД ПРИСОРОМИЛА ГОЛОВУ ПОДАТКОВОЇ ЗА ПРЕЗЕНТ НА 8 БЕРЕЗНЯ, ДОРОЖЧИЙ ВІД 3 ТИС. ГРН (ФОТО)

 

Люди пишуть у приват (цитата):”Тушка (лат. Tushes) — родина депутатів (disputatious vulgaris) з когорти гнучких…

Опубліковано Oksana Syroyid 30 березень 2016 р.

Реклама

Related Post

facebook