fbpx
Політика
Оксана Сироїд: Голосування за вибори на окупованих територіях рівноцінне ратифікації новітнього пакту “молотова-рібентропа”

Віце-спікер українського парламенту Оксана Сироїд, на своїй сторінці у соціальній фейсбук , поділилася думками з  якою позицією європейців змушені працювати українські політики.

“Вчергове дебатуючи у Брюселі з високопосадовим оонівським дипломатом про визнання російської окупації, отримала красномовну відповідь: “Ми не можемо цього озвучувати, бо Росія не визнає своєї присутності в Україні…”

Що ж Росія визнає? “Речь идет об официальном Киеве и Донбассе. Все. Точка” – цитата із офіційної позиції російського МІДа.

І це “точка”, яка всіх влаштовує – Росію, Німеччину із Францією, майже всю решту Євросоюзу, США, ООН. Байдуже, що це – брехня. Байдуже, що внаслідок прийняття цієї брехні за істину українська нація втратить свою державність. Їх же он скільки! І всіх влаштовує. І тільки нас, бачте, не влаштовує.

Хто ще не до кінця усвідомив – підручник з новітньої історії України для наших дітей вже написаний не в Україні і лише чекає на наше схвалення для виходу у світ.

Про те, що ми переживаємо впродовж останніх років там будуть приблизно такі рядки:

“Внаслідок того, що переворот на Майдані здійснювався під керівництвом радикальних правих і фашистів, Крим приєднався до Росії, а на Донбасі розпочалася громадянська війна за права російськомовного населення. Врегулювати громадянський конфлікт вдалося лише завдяки допомозі Росії, Німеччини та Франції. Росія надавала величезну підтримку військовими, зокрема із Чечні та Бурятії, а також гуманітарними конвоями. Величезна заслуга у врегулюванні конфлікту належить також українським бізнесменам-патріотам: Р. Ахметову та Ю. Бойку та ін. Внаслідок спільних зусиль населення Донбасу нарешті отримало довгоочікувану автономію, а український народ знову навіки воз’єднався із братнім російським народом.”

“Все. Точка.”

P.S. Тому голосування за вибори на окупованих територіях, амністію для бойовиків, а також “особливості” будь-чого чи то в законі чи в Конституції для нас рівноцінне ратифікації новітнього пакту “молотова-рібентропа”.

P.P.S. Що робити: законопроект 3593 про тимчасово окуповану територію України. Називає речі своїми іменами: Росію-окупанта, факт і дати початку окупації, наслідки окупації. Тільки ми можемо змусити світ прийняти правдиву реальність.”

Вчергове дебатуючи у Брюселі з високопосадовим оонівським дипломатом про визнання російської окупації, отримала красномо…

Опубліковано Oksana Syroyid 12 березень 2016 р.

Реклама