Світ
Глюкоза в трусах вирішила допомогти притулку для тварин (фото)

Співачка здивувала вбранням

Співачка Глюкоза на сторінці в Instagram вирішила оригінальним способом привернути увагу шанувальників до проблеми бездомних тварин. Артистка поділилася знімком, на якому позує для глянцю в компанії вихованця домашнього притулку. Зірка приміряла для зйомки сині труси нагадують шорти, рожевий топ і коротке пальто.

“Це більше, ніж фото в глянці. Цією фоткою я давно хотіла поділитися з вами. А зараз це ще й дуже до речі, так як хочу розповісти про домашнє притулку. Троль, який абсолютно випадково опинився на зйомці, вихованець домашнього притулку. Є одна сім’я, якій зараз, в силу обставин, що склалися, дуже потрібна наша підтримка. Це абсолютно звичайна сім’я, з величезними серцями, доброї душею і любов’ю до тварин… мама і дві чудові дівчинки 9 і 12 років, взяли на себе нелегку ношу в допомоги бездомним тваринам. Рятують, виліковують, доглядають… Я щиро рада, що є такі люди”, – підписала кадр артистка.

Читайте також: “Голе” вбрання Глюкози порівняли з нічною сорочкою (фото)

Шанувальники порадили зірці не брати приклад з Анастасії Волочкової: “Вже відразу роздяглася б і не мучилася, а то на всіх фотках напівгола”, “Фігура хороша, але благодійність в трусах”, “Вічно гола, чим старіше, тим гірше. Не бери приклад з Волочкової”, “Наташа, вибачте, але Ви спідницю надіти забули”, “Для того щоб прорекламувати притулок для тварин не треба роздягатися до нижньої білизни”, – прокоментували користувачі.

Это больше, чем фото в глянце. ☝🏼️ Этой фоткой я давно хотела поделиться с вами. А сейчас это ещё и очень кстати, так как хочу рассказать о домашнем приюте. Тролль, который совершенно случайно оказался на съемке для "Красоты и здоровья", воспитанник домашнего приюта. Есть одна семья, которой сейчас, в силу сложившихся обстоятельств, очень нужна наша поддержка❗❗❗Это совершенно обычная семья, с огромными сердцами, добрейшей душой и любовью к животным…. мама и две замечательные девочки 9 и 12 лет, взяли на себя нелегкую ношу в помощи бездомным животным. Спасают, вылечивают, ухаживают… В общем, делают всё возможное для братьев наших меньших. Каждый из нас может как-то помочь: корма, клетки, лекарства, передержкой, финансово, помочь волонтерской деятельностью…..в общем, нужно многое!!!! вся история на их страничке @asipovavlada12 этот пост не только о помощи животным, а о помощи тем, кто делает большое дело за многих нас!!! Я искренне рада, что есть такие люди🙏🏻 давайте поддержим и поможем🙌🏻🆘 .. ❗Максимальный репост❗

A post shared by Глюк'oZa (Наталья Ионова) (@chistyakova_ionova) on

Джерело.

 

Related Post

facebook