fbpx
Без рубрики
Один із кандидатів у Президенти України – Дмитро Ярош

Що відомо про життя Дмитра Яроша?

Ярош Дмитро Анатолійович з’явився на світ 30.09.1971 р. Уродженець м. Дніпродзержинськ, що у Дніпропетровській області.

Одразу після закінчення школи у 1988 р. записався та став учасником національно-визвольного руху. У лютому 1989 р. став одним з членів «Національного Руху України» та в тому ж році пішов до Радянської Армії, де й пробув до 1991 року.

У квітні 1989 р. Дмитро Анатолійович Ярош брав участь у піднятті першого жовто-блакитного прапору у Дніпропетровську.

Після армії Дмитро Ярош ще більше укріпився у своїх націоналістичних поглядах та вирішив створити свою організацію, яку назвав «Тризуб» ім. С. Бандери. Погляди саме цього українського діяча лягли в основу ідеології Яроша та зумовили діяльність «Тризуба». Керівником він був до 1999 р., після чого передав управління своєму другу та першому заму Андрію Стемпицькому.

Також майбутній народний депутат Ярош Дмитро Анатолійович очолював Каменський завод, Січеславський обласний загін, Дніпровський Наддніпрянський кіш.

Ярош Дмитро Анатолійович має філологічну освіту, закінчив у 2001 р. Дрогобицький державний педуніверситет ім. Івана Франка.

З літа 99-го по 2002 р. Дмитро Ярош входив до Ради Центрального Комітету, де був відповідальним за діяльність організаційних підрозділів на Придніпров’ї та зовнішньополітичний курс організації. З 2002 по 2005 рр. Ярош Дмитро займав посаду Головного інспектора «Тризубу», а потім став в. о. Голови Центрального Проводу. І 14.08.2007 р. його стверджують на цій посаді.

ПОЛІТИКА

Восени 2010 р. Дмитро Ярош виступив ініціатором створення єдиного руху націоналістів України, де був у ролі координатора та предводителя.

З квітня 2013 р. Дмитро Ярош зайняв посаду помічника та консультанта народного депутата Валентина Наливайченка. Саме він запросив Яроша до партії «Удар», яку очолює теперішній мер Києва Віталій Кличко. У недавньому минулому Наливайченко був Головою СБУ, і з Дмитром Ярошем їх пов’язує давня дружба. Також Дмитро дружить з Андрієм Парубієм, який у свій час знаходився на посаді секретаря РНБО. Вони знайомі ще з 90-х років.

Наприкінці листопада 2013 р. на базі «Тризуба» створюється організація «Правий сектор». До цього руху увійшли праві націоналістичні сили, які, об’єднавшись, задали тон подіям на Євромайдані, Під час зустрічі з Ярошем Дмитром Анатолійовичем у лютому 2014-го Віктор Янукович запропонував йому перемир’я, від якого той відмовився. Лідер «Правого сектора» Ярош вважав, що реформи виконуються дуже повільно та в Угоді, мовляв, не прописано нічого, відносно кари чиновників та можновладців. У результаті він вимагав негайної відставки Президента та всієї Верховної Ради.

На початку березня 2014 р. Ярош Дмитро Анатолійович прийняв рішення балотуватись у президенти України та через місяць ЦВК зареєстрував його як кандидата-самовисуванця.

За результатами виборів, що пройшли, лідер Правого Сектору набрав всього 0,7% голосів виборців.

Але це його не зупинило! І у листопаді того ж року Дмитро Ярош балотувався до Верховної Ради та став нардепом VIII скликання, набравши 30,27% голосів по мажоритарному одномандатному округу №39.

Але це його не зупинило! І у листопаді того ж року Дмитро Ярош балотувався до Верховної Ради та став нардепом VIII скликання, набравши 30,27% голосів по мажоритарному одномандатному округу №39.

СІМ’Я

Лідер «Правого сектору» Ярош Дмитро Анатолійович перебуває у шлюбі. З дружиною Ольгою мають трьох дітей: страші дочки – Анастасія (була в організації «Тризуб») та Ірина, молодший син – Дмитро.

Є інформація про те, що 11.03.2014 р. він став дідусем. Онука назвали Назаром.

3f397216873cfa7338ccb50d44d28f6b

ПУБЛІКАЦІЇ
Народний депутат Дмитро Ярош є автором декількох друкований видань, таких як:

– «Українська революція: ХХI століття»,

– «Нація та революція»,

– «Слово до побратимів: Минуле, теперішнє, майбутнє»,

– «Шлях нації».

img125jpg1fd73

 Джерело.