fbpx
Політика
Однокурсник Путіна розповів неймовірну правду про президента РФ

Президент РФ Володимир Путін ніколи не служив в зовнішній розвідці. Про це розповів його однокурсник і колишній розвідник Юрій Швець.

“Путін ніколи в зовнішній розвідці не служив. Він і прийдешня з ним когорта – це представники регіональних, провінційних органів КДБ, а це зовсім інший, особливий” звір “, – розповів Швець в інтерв’ю” Радіо Свобода “.

“Поясню, що це таке. Це” відрижка “сталінських часів, коли співробітників органів на місцях було хоч греблю гати, і всі вони боролися з невидимими полчищами ворогів народу. Пізніше апарат цей зберігся, однак згодом кількість ворогів народу пішла на спад, а реальних ворожих агентів Англії, Америки, Німеччини та інших країн, яких могли б виловлювати місцеві управління КДБ, скажімо, в Урюпінську або Тамбові, в необхідних кількостях не існувало “, – зазначив однокурсник глави РФ.
За словами колишнього розвідника, ці управління займалися тільки паперовою роботою.

Читайте також:В УКРАЇНІ РІЗКО ЗРОСТУТЬ ЦІНИ НА ХЛІБ ТА ІНШІ СОЦІАЛЬНІ ПРОДУКТИ – ЕКСПЕРТИ

“Півроку вони писали плани щодо поліпшення вербовочної роботи на півтора відсотка, а другу половину року займали звіти про невиконання плану і обіцянки виправитися в майбутньому році. Ось звідки вийшов Путін”, – розповів Швець.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook