Світ
“Одеська Барбі” у голівудському фільмі убила вісьмох людей (відео,18+)

Валерія Лук’янова, більше відома українцям як “одеська Барбі”, зіграла криваву секс-ляльку у голлівудському фільмі жахів “Лялька”.

За сценарієм Валерія виконує роль дівчини Наташі з ескорт-сервісу, одержиму злом і створену божевільним лікарем, пише “Таблоід”. Вона відчуває жагу до знищення інших і вміє підкоряти розум людей навколо, направляючи їх на вбивства заради неї. Протягом стрічки Наташа знищить вісьмох героїв. Серед інших акторів  значиться 63-річний Рон Джеремі, ветеран порноіндустрії.

Читайте також: В Орландо загинув актор, який зіграв у фільмах про Гаррі Поттера

За словами Лук’янової, вона отримала велике задоволення від зйомок у фільмі, адже стрічки такого жанру любить з раннього дитинства і завжди мріяла зіграти маніячку. Вікторія уточнила, що особливо їй подобається кіно з маніяками, розчленуваннями, тобто те, де багато крові.

Автор сценарію, продюсер і режисер фільму Сюзанна О’Брайєн зазначила, що роль  писалася спеціально під Валерію. На відео з Барбі натрапив на YouTube її ассистент, і О’Брайєн зрозуміла, що це – точнісінько її Наташа.

Вона залишилася у захваті від того, як Валерія працювала на знімальному майданчику, витримуючи по 12 годин роботи нарівні з професійними акторами. О’Брайєн відмітила природні механічні рухи Лук’янової, її зовнішність і те, як “вона дуже природно убивала за командою, їй просто це подобалося”.

Джерело.

Related Post

facebook