fbpx
Події
Обпеченого вітчимом-садистом хлопця можуть відібрати в матері

Наразі хлопцю належить пройти тривале лікування.

Сашка Садонова, якому вітчим залив у рот спирт і підпалив, перевели до опікового відділення Київської обласної лікарні.

Під час ретельного обстеження виявилося, що рани на шиї хлопця глибокі, а після профільного лікування з дитиною ще працюватимуть психологи в реабілітаційному центрі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопчик розповідає, що вітчим покарав його за ночівлю в бабусі без попередження. Коли здійснював свою страшну розправу, був нетверезим – напідпитку чоловік найчастіше виховував дитину силою. Мама до сина у лікарню так і не прийшла.

Вона виправдовується, що не може поїхати, бо дивиться вдома за двома доньками. А 10-літньому синові останнім часом не могла дати ради. “Він по дискотеках ходив, почав курити. Ми за те його і били, а він усе одно тікав із дому”, – каже жінка.

Сім’я живе у злиднях. Галина найбільше переживає через арешт цивільного чоловіка Андрія. Жінка не приховує, що вмовляла сина відмовитись од показів у поліції. “Я ж кажу, Саша, що ж ти робиш, ти ж сам без батька ростеш. Він, як не як, тобі батько”, – вважає матір хлопця.

У сільраді кажуть, що за п’ять днів до інциденту вмовляли її віддати сина до школи-інтернату, але та не погодилася. Галина сама виросла у неблагополучній родині та ледве вміє читати, писати і рахувати. Однак алкоголю не вживає, а за дітьми намагається доглядати, наскільки дозволяють її можливості. У місцевій школі наголошують, що діти нагодовані та охайні, але з вихованням усіх трьох мати впоратися не може, а соціальний працівник допомогти не встигає – лише в одному селі на обліку десяток таких родин, а працівник один на 11 сільських рад.

Тепер увага до Галини та її дітей буде значно пильнішою: впродовж трьох місяців родину постійно перевірятимуть соцпрацівники, щоб визначити майбутню долю Сашка.

Читайте також:17-РІЧНУ ДІВЧИНУ, ЯКА НЕ БУЛА ВДОМА З 11 ГРУДНЯ, ЗНАЙШЛИ

Джерело.

Related Post

facebook