Події
Ну, так сталося, очевидно, природа так розпорядилася”, – так прокоментував завідувач пологовим відділенням смерть ще ненародженої дитини (відео)

Дитя завмерло в утробі у той час, коли жінка перебувала у лікарні під наглядом медиків, розповідається в сюжеті ТСН. Жінка просила і не дочекалася допомоги медиків, які пояснили, що “так розпорядилася природа”
“Мені сказали, що буде дівчинка”, – говорить Аліна Крамничка.

Вона разом з чоловіком готувалася до цього: купувала пелюшки та повзунки. На 39-му тижні жінку поклали в пологовий будинок. Медики говорили, що дитина повинна ось-ось народитися. На скарги про біль в животі не реагували.

“Увечері я ще чула дитини, вона билася. Вранці вже прийшов лікар на обхід, запитав, чую я руху. Я кажу, що сьогодні ще не чула. Це було 8:00 ранку. І тоді провели всі і сказали, що у неї не б’ється серце”, – розповіла породілля.

Читайте також:ЖАХЛИВА СМЕРТЬ ОДНОГО З БЛИЗНЮКІВ ЧЕРЕЗ НЕДБАЛІСТЬ МАТЕРІ

Родичі впевнені, що дитина завмер в утробі через лікарську недбалість, і готуються звертатися в міліцію.

“Якби це вона вдома була, і з дому приїхала вже з мертвою дитиною, то можна було сказати, що наша вина. А вона ж була в лікарні, під їх наглядом. Чому не подивилися?”, – Обурена мама породіллі Оксана Романюк.

За висновком експертизи, причиною смерті плоду стала асфіксія. Медики кажуть, що під час вагітності ніяких патологій у жінки не виявили.

“Вона у мене ніяких підозр не викликала. Ну, так сталося, очевидно, природа так розпорядилася”, – прокоментував завідувач пологовим відділенням Павло Мілевський.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook