fbpx
Події
“Ну і що, що Путін підписав”: у Лаврова відхрестилися від Мінських угод

Росія не є стороною Мінських угод, незважаючи на те, що комплекс заходів щодо їхнього виконання підписав на той час посол РФ в Україні Михайло Зурабов, а декларацію на підтримку цього документу підписав президент РФ Володимир Путін.

Як передає УНІАН, про це заявила офіційний представник відомства Марія Захарова, коментуючи прийняття у США закону про витрати на оборону.

За її словами, “наполегливе пов’язування двосторонніх контактів щодо військової лінії з українською кризою не може не викликати здивування”.

“Американським партнерам пора визнати очевидне – рішення населення Криму повернутися до складу Росії і нинішній гнітючий стан справ в Україні є наслідком не російської агресії, а прямим результатом “державного перевороту” в Києві майже три роки тому, ідеологом і куратором якого була нинішня адміністрація США. Замість того, щоб дорікати нам у “недотриманні” Мінських угод, стороною яких ми взагалі не є, Вашингтону слід було б, нарешті, змусити виконувати їх своїх київських клієнтів, явно незацікавлених у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі”, – сказала Захарова.

Читайте також: “Троянські кобили” або “Агенти Наді в макіяжі”: соцмережі висміяли “цирк” з визволенням полонянок “ДНР”

Джерело.

Related Post

facebook