Політика
Новий керівник Укрзалізниці отримуватиме 1,5 млн. дол. зарплати.

Заробітна плата нового голови правління ПАТ “Українська залізниця” становитиме до 1,5 мільйона доларів на рік, а керівника держкомпанії “Електроважмаш” – до 600 тисяч доларів на рік за умови виконання ними ключових показників роботи підприємств.

Про це в коментарі “УНІАН” сказав міністр економічного розвитку України Айварас Абромавичус.

“Зарплата керівника в “Укрзалізниці” може сягати до 1,5 мільйона доларів на рік. 25% від цього – фіксована заробітна плата, а інше – якщо тільки результати будуть. У керівника “Електроважмашу” зарплата становитиме близько 600 тисяч доларів в рік. Постійний оклад його складатиме 150 тисяч доларів на рік, тобто більше 10 тисяч доларів на місяць”, – сказав міністр, зазначивши, що цих грошей достатньо “для життя” в українській столиці.

Читайте також: “УКРЗАЛІЗНИЦЮ” МОЖЕ ОЧОЛИТИ ЕПАТАЖНИЙ ПОЛЬСЬКИЙ РОКЕР (ВІДЕО)

При цьому він підкреслив, що призначення обраних менеджерів має пройти в найкоротші терміни.

“Це якісні кандидати. Все, що їм потрібно, – лише політична підтримка. Потрібно призначити цих керівників на засіданні уряду в найближчий термін. Якщо наступний прем’єр-міністр захоче показати свої реформаторські наміри – це його перший шанс”, – сказав Абромавичус.

Як відомо, раніше Номінаційний комітет при Мінекономрозвитку рекомендував призначити поляка Войцеха Балчуна і француза Жана-Андре Барбозу на керівні пости в “Укрзалізниці” і “Електротяжмаші” відповідно.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook