Політика
Новий Генпрокурор виявився колекціонером звань та різноманітних нагород

Перед голосуванням за кандидатуру Юрія Луценка на посаду Генпрокурора України нардепи серед документів, що стосувалися його діяльності, отримали й копію трудової книжки. І здивувалися: під час двох термінів перебування на посаді міністра внутрішніх справ Луценко був удостоєний 35 нагород!

Про це пише газета “Експрес”.

Згідно зі записами, нагороди він отримував саме в час роботи міністром.

Першу – пістолет Форт – пан Луценко дістав 17 березня 2005 року, тобто менше ніж через півтора місяця після першого призначення в МВС. Ще через три місяці, 30 червня 2005 року, він отримав відзнаку “За заслуги в боротьбі з економічною злочинністю” 1 ступеня, у серпні став “Лицарем закону”, у вересні поповнив колекцію відзнакою “За відданість службі” 1 ступеня, а МВС Росії видало пану Луценку медаль “За боевое содружество”.

Загалом Луценко отримав багато нагород на кшталт “За заслуги”, “За особливі заслуги”, “За доблесть і відвагу в службі”, “За звитягу”, “За безпеку народу”, “За зміцнення обороноздатності”, Хрест “За заслуги”, нагрудний знак “Почесний працівник правопорядку України”.

Останню нагороду – “Відзнака МВС “За професіоналізм в управлінні” І ступеня” – Луценко отримав вже за часів Януковича, а саме 2 березня 2010 року, тобто більше ніж через місяць після звільнення з посади міністра.

За кількістю відзнак та нагород Юрій Віталійович, певно, перегнав самого Леоніда Брежнєва – найвідомішого любителя “медальок” у нашій історії.

Читайте також: ЛУЦЕНКО ВИРІШИВ НЕ ЗВІЛЬНЯТИ ЛЮДЕЙ ШОКІНА З ГПУ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook