Події
“Новоросію зливають”: бойовиків охопила паніка через вбивство “Гіві”

В лавах терористів так званих “ДНР” та “ЛНР” різко зросли панічні настрої. Про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук у своєму Facebook.

“У підрозділах “МВС ДНР” у Горлівці активно поширюються чутки про те, що “Новоросію зливають, повертається Україна”, і тим, хто має таку можливість, необхідно їхати до РФ”,– пише він.

За словами Тимчука, такі ж настрої спостерігаються і серед бойовиків “ЛНР”. Бойовики, які дислокуються в районах Первомайська, Ірміного та Кадіївки, радять своїм рідним і знайомим “збирати валізи”.

Він додав, що після вбивства терориста Арсенія Павлова “Мотороли” ліквідація ватажка “Сомалі” була неминучою. Окрім того, Михайло Толстих надто часто порушував накази ватажка “ДНР” Олександра Захарченка. Тож, найімовірніше, на думку експерта, за вбивством “Гіві” стоїть саме Захарченко.

“Але все не було зручного моменту його прибрати з потрохами. Авдіївка такий шанс Захарченкові дала: в “Сомалі” “Гіві” ще більше зненавиділи за загострення дурості і самогубні накази, “плюс” – дивне поранення. Той момент, коли над тушкою “Гіві” самі його підлеглі можуть тільки від душі порадіти”, – зазначив Дмитро Тимчук.

Читайте також: Вбивство терориста Гіві: всі подробиці (фото)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook