fbpx
Політика
Нові подробиці фальсифікації справи Надії Савченко. Марк Фейгін в Twitter виклав докази (аудіо)

У мережі з’явився аудіозапис телефонної розмови ймовірно батька російського слідчого Дмитра Маньшина, в якій мова йде про нібито фальсифікації справи народного депутата України Надії Савченко.

Аудіозапис оприлюднив адвокат української льотчиці Марк Фейгін на своїй сторінці в Twitter.

“Анонімно людина прислала запис розмови особи, яка є нібито батьком Маньшина. Ну, послухав “, – написав він.

На записі розмова двох чоловіків з типовим російським акцентом, один з яких розповідає про кар’єру слідчого Маньшина. За їх словами, “справа з політичним душком, небезпечна для репутації слідчого”.

“Схопили просту жінку, притягли на територію Росії, будь-якій людині зрозуміло, що сама вона не дурна прийти до біженців .. Ну це ж знову тхне чимось, фальсифікаціями … Він повинен відмовитися, сказати” не буду “, навіщо йому бруднити свою біографію “-? зазначив один зі співрозмовників.

Фейгін зазначив, що цей запис захисту передав анонім.

Коментуючи аудіозапис, Фейгін розповів журналістам, що отримав його близько року назад і в його розпорядженні є також інші подібні аудіо.

“Це запис від людини, яка працює разом з батьком слідчого Маньшина. Коли я з ним розмовляв, той розповідав, що батько скаржився, що Маньшин знаходиться під тиском, змушений фальсифікувати докази, життя у нього не таке й солодке і так далі.

Цей запис не єдининий, але більш-менш підходить, щоб викласти його публічно. Ми не стверджуємо, що це батько Маньшина. Якщо вже цим зацікавляться правоохоронні органи, нехай вони і займаються верифікацією цього запису “, – сказав Фейгін.

У свою чергу, адвокат Ілля Новіков на своїй сторінці в Facebook повідомив, що слідчого Маньшина допитують в суді у справі Савченко.

“Спершу (Маньшин) тримався браво, такий солдафон “нікакнет “” немогузнать “. Але вже після обіду потік.
Спершу зізнався, що особисто готував обвинувальний висновок, підписаний начальником і затверджений замгенпрокурора. Тобто відповідальний за всі висновки “, – написав він.

Джерело.