fbpx
Без рубрики
Нові лічильники не рахують холодну воду з гарячого крану

Багатотарифні лічильники допомагають людям економити гроші. Вони будуть вимірювати температуру гарячої води з крана, і в залежності від цього будуть проводитися нарахування. Тепер люди, які довго спускали воду з крана в очікуванні, поки вона потеплішає не будуть засмучуватися, тому що платити доведеться менше. Про це повідомляє segodnya.ua

Нові лічильники заміряють температуру води і залежно від рівня нагріву, тарифи варіюються: менш 40 °C – послуга підігріву ігнорується в вартості, 40-44 °C – доведеться заплатити 70% від вартості, 45-49 °C – 90% вартості, а після 50 °C відбувається оплата по 100% вартості.

Що стосується цін на установку таких лічильників, то вони такі: заміна старого на новий з урахуванням установки – 2500 грн., якщо лічильника до цього не було, то 3000 грн., так як крім самого лічильника в вартість буде включатися клапан, фільтри та інше. Крім того, можна трохи зберегти грошей і на самому лічильнику – вони можуть бути різні. Наприклад, є варіант за 1850 грн., а є за 1000 грн., Але різниця полягає в тому, що варіант подорожче рахує і гарячу, і холодну воду, тобто по суті це варіант “два в одному”.

Джерело.