Без рубрики
Nissan проти Tesla: почалась “битва електромобілів”

Автовиробник Nissan вирішив переманити клієнтів у свого американського конкурента Tesla, за допомогою досить агресивної реклами. Американський підрозділ запустив в ЗМІ компанію на підтримку свого електричного автомобіля Leaf.

Реклама японської компанії вже з’явилася в багатьох провідних засобах масової інформації США. У них компанія задається питанням: «Навіщо чекати, якщо можна вже зараз управляти на сто відсотків електричним Leaf?». Виробник також висловлює подив, чому клієнти зобов’язані вносити одну тисячу доларів лише за те, щоб «стати в чергу за ще не існуючим авто», коли прямо зараз може отримати додатково чотири тисячі за програмою «cash back».

Критики стверджують, що подібна рекламна компанія з боку японського автовиробника в першу чергу спрямована проти новинки Tesla – Model 3. Як раніше повідомлялося, саме цю модель можна попередньо зареєструвати попередньо заплативши одну тисячу доларів. Серійне виробництво електричного автомобіля стартує лише наприкінці 2016 року.

Читайте також: НА РИНОК “ЕЛЕКТОРОМОБІЛІВ” ВИХОДИТЬ APPLE

У рекламному ролику Nissan підкреслюється, що компанія є визнаним світовим лідером в області електричних автомобілів, і не змушує своїх клієнтів чекати місяцями. Машину можна придбати в будь-який зручний час.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook