fbpx
Політика
Німецька співачка попросила Меркель допомогти Савченко

LINÀ – cпівачка з Німеччини, звернулася від української діаспори в Німеччині до канцлера Німеччини Меркель, міністра зовнішніх справ Німеччини Штайнмаєра, німецьких ЗМІ із закликом допомогти звільнити Савченко із російської в’язниці. Звернення були прийняті до уваги і тепер українська діаспора чекає на швидкі дії від німецької влади.

Співачка та авторка LINÀ також ініціювала своєрідну акцію і закликала людей по всьому світу писати подібні прохання до світових політиків та ЗМІ.

LINÀ звернулася також до Надії Савченко із своєю піснею присвяченою також і їй:

“Надю, ти маєш жити, як має жити Україна! Ти потрібна Україні! Ти ж наша Надія! Ця моя пісня присвячується всьому українському народові і всім нашим Героям! Вона присвячується і тобі, Надю! Чуєш? Прошу, живи!

Друзі об’єднаймося усім світом і станемо на захист нашій Надії! Виходимо на акції по всіх країнах, пишемо тисячі звернень усім керівникам, політикам, ЗМІ інших держав із закликом допомогти визволити Надію!”

Надю, ти маєш жити, як має жити Україна! Ти потрібна Україні! Ти ж наша Надія! Ця моя пісня присвячується всьому українс…

Опубліковано Linà Musica 7 березень 2016 р.

Реклама