fbpx
Політика
Нічого святого. Російський пранкер стверджує, що він написав лист Савченко від імені Порошенка.

Російський пранкер Володимир Кузнєцов (Вован) заявив, що це він надіслав “лист Порошенко” адвокату Надії Савченко Марку Фейгіну.

Як повідомив радіостанції «Говорить Москва» пранкер Володимир Кузнєцов (Вован), даний лист вдалося передати Н.Савченко через її адвоката Марка Фейгіна.

«Ми дізналися, що Надія влаштувала чергову голодовку, і вирішили втрутитися в цей процес, і спробувати зробити так, щоб вона вже заспокоїлася. Природно, улюблена тема – це пан Порошенко, який всім все обіцяє, але нічого не виконує. Ми вирішили написати лист нібито від Порошенка і зв’язалися з адвокатом Савченко Фейгін. Від імені адміністрації Порошенка поспілкувалися з ним, він запевнив, що готовий передати будь-які послання від президента », – розповів В. Кузнєцов.

«Ми перекинули йому матеріали з проханням припинити голодування, обіцянкою дати Савченко пост міністра. Також ми рекомендували Надії зізнатися в злочині, і Фейгін пообіцяв попрацювати над цим, що Надія почує це прохання і визнає провину. Потім Фейгіну подзвонив справжній прес-секретар і висловив своє обурення », – повідомив В. Кузнєцов.

Однак, за його словами, адвокат прес-секретарю Порошенко не повірив і «злив» його номер пранкерам.

Тим часом сам М.Фейгін стверджує, що за історією з листом стоїть ФСБ. Про це написав на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: ПЕРЕПИСКА САВЧЕНКО І ПОРОШЕНКО (ФОТОКОПІЇ)

Вынужден срочно сообщить о следующем. В течение сегодняшнего утра генконсульство Украины и я стали объектом весьма беспа…

Опубліковано Марком Фейгиним 10 березень 2016 р.

Реклама