Політика
Нічого шастати: в Україну не пустили путінську журналістку

Українські прикордонники не пустили в країну співробітницю ВГТРК Дарину Григорову, видавши їй у київському аеропорту рішення про заборону на в’їзд терміном на п’ять років.

Про це повідомляє “Росія-24” .

“Близько сьомої вечора мене без пояснень причин відразу ж на прикордонному контролі затримали, почали переписувати паспорт, відвели у спеціальну кімнату, там видали рішення українською мовою. Точно нічого не пояснили, сказали, що є рішення СБУ Дніпропетровської області, через яке я маю закритий в’їзд на п’ять років”, – повідомила Григорова з аеропорту.

Вона додала, що кілька годин чекала якогось рішення від прикордонників, яким рейсом і куди вона зможе вилетіти.

“Надалі ніяких подробиць не було. Склалося відчуття, що самі співробітники прикордонного контролю не знають, що зі мною робити. Намагалися мене відвести з мєю валізою в зону вильоту, з’ясувалося, що в зону вильоту мені не можна. Довелося всі сумки носити із собою” , – розповіла вона.

Читайте також: “Я брала участь у захопленні Луганської ОДА та СБУ. Тепер Україна не платить мені пенсію, а “ЛНР” відключає світло за несплату”, – прихильниця “русского мира” скаржиться на життя (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post