fbpx
Політика
Ні сидіти, ні жити в Росії не буду, – Надія Савченко

Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко заявила, що не припинятиме голодування.

Про це розповіла член громадської спостережної комісії Ростовської області Валентина Череватенко, яка побувала разом зі своїм колегою Володимиром Катасоновим 12 березня у Надії Савченко в СІЗО в місті Новочеркаськ. Відповідну інформацію розмістила на своїй сторінці в Facebook російська журналістка Вікторія Івлєва.

За її словами, стан Савченко стабільний.

«Надя п’є воду. Вага на місці. Думаємо, що організм, в якому був високий рівень зневоднення, протягом декількох днів набирав рідину. Можна сказати, що почувається нормально для людини, яка тримає голодування», – написала журналістка.

Від медичного огляду та УЗД Савченко відмовляється, температура і тиск, який вимірює тюремний лікар двічі на добу, у неї в нормі.

Читайте також: “Я дітей народжувати не буду, і якщо треба, піду в президенти”-Савченко.

«Коливань тиску немає. Вага вимірюється кожен день вранці. На біль не скаржиться. Про примусове годування мова не йде», – зазначила вона.

Череватенко також процитувала слова Савченко.

«Я відстежую своє здоров’я. Але нехай всі розуміють, що я не кину голодування, сидіти в цій країні не буду, і жити я тут не буду. На ліжку у неї були розкладені різнокольорові шнурочки, комплектами по півтора-два десятки, і що вона з цього, ймовірно, збиралася плести, сказала, що це заняття надовго. В камері, крім телевізора, є ще і холодильник, і навіть вентилятор. Рідкісна камера, одним словом! Прямо майже курорт, якби не решітки на вікнах та вічко у двері, та постійно присутній при відвідуванні начальник СІЗО», – зазначила журналістка.  

Івлева Івлєва

Джерело.