Політика
“Ні АТО, ні Іванов, ні Сидоров, ні Петров, а той, хто має нерухомість”- Зібров про ділянку для дочки

Співак Павло Зібров обурений, що історію з виділенням ділянки його доньці пов’язали з учасниками АТО. Артист запевняє, що землю його дитина отримала законно.

У коментарі ТаблоID Зібров підтвердив, що його доньці дійсно дали ділянку в 25 соток. Але заперечив, що це було зроблено “заднім числом”. Зі слів артиста, це “технічна помилка”, і секретарка просто переплутала дату на офіційних паперах.

“Ні на якому засіданні 2-го числа ніхто не виділяв. Сільська рада Ходосіївки зібралася 4-го числа, ніхто 2-го числа не збирався, ніхто нічого не вирішував”, – запевнив він.

“Чому в один день видали і ділянку і написана відмова (від продовження оренди)? Тому що в мене закінчився термін оренди”, – розповів Зібров.

Він поспішив пояснити, що за роки оренди ділянки заплатив понад 200 тисяч гривень.

“Дві тисячі доларів на рік я платив за те, що в мене собачка вийде попісять раз в день. На ці сумашедші гроші я пішов, тому що це поряд з моїм будинком знаходиться. Це сміттєзвалище було, яке я привів до порядку, вичистив це все”, – додав він.

На запитання, на яких підставах його доньці виділили землю, Павло Зібров відповів:

“Діана моя отримала законно ці 25 соток, тому що на її ім’я оформлена нерухомість на цій ділянці. Господарська будівля стоїть. Все за законом України. Вона зареєстрована в БТІ, ми власники. Моя донька по закону має першочергове право отримати у власність ділянку під забудову. Ні АТО, ні Іванов, ні Сидоров, ні Петров, а той, хто має нерухомість”.

“Тому не просто десь з’явилася Діанка – донька Народного артиста – і каже “я хочу”, і обійшла атошників і всіх інших сто, чи скільки там громадян Ходосіївки подали заявки. Вона, тільки вона має першу чергу. Тому ми тут нікого не відсторонювали”, – наголосив артист.

Зібров уточнив, що в оренді в нього було 47 соток, а донька мала право отримати 25.

“Тобто половину ми відрізали і сказали: ми маємо право – надайте нам. А другу половину залишили селу. І село цю другу половину віддає атошникам, чи комусь там. На здоров’я, нехай собі будуються хлопці. Немає проблем. Ми забрали своє, на що має право Діана”, – зазначив він.

Про те, чому ж раніше його донька не просила “надати належну землю”, співак пояснив просто: була стара влада.

“Була сільська рада інша. І вони не хотіли. Велика оренда йшла. Їм не цікаво було надати безкоштовно. Та закінчилися хороші часи для держави, й по 2 тисячі доларів виймати з кишені в рік за те, щоб собачку вигуляти. Ну це смішно”, – додав він.

До слова, сам Зібров натякає, що “бучу” підняли сусідки. Мовляв, одній він “перейшов дорогу”, бо поцікавився паперами на законність приватного дитячого садочку, який зрештою закрили.

“Хто вас, тьотушки, уповноважував кричати і прикриватися словом АТО?” – обурився співак і поспішив нагадати, що він сам учасник бойових дій і взагалі “має ті ж самі права, що й атошники”.

“Мене це образило, що ми буцімто порушуємо закон і ображаємо атошників. Господь Бог! Це люди, які захищали нас. Як це я можу у своїх побратимів забирати щось? Мені совість не дозволила б”, – запевнив він.

Однак джерела ТаблоID з Ходосіївки кажуть, що увесь “сир-бор” виник таки не через конкретну ділянку, а через те, що учасникам АТО землю не дали, а доньці Зіброва – дали. Крім цього, на означеній ділянці є дерева, зокрема старі сосни, можливої вирубки котрих побоюються активісти.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook