Без рубрики
Незламний дух: як незряча дівчинка навчається у звичайній школі (відео)

У Тернополі у звичайній школі навчається незряча дівчинка. Вона майже на відмінно закінчує 4-ий клас.

Усе завдяки батькам та великому бажанню вчительки допомогти здобути знання. Щойно Марічка пішла до першого класу, педагог без вагань вивчила шрифт Брайля.

Марічка ходить до звичайної школи та навчається не гірше за однокласників. Хоча більшість шкільної науки сприймає лише на слух.

У дівчинки феноменальна пам’ять, та успіхів у школі вона досягла ще й завдяки чуйній пані Мирославі. Коли у класі з’явилась особлива учениця, вчителька всього за тиждень вивчила шрифт Брайля. Все, аби дівчинка могла нормально навчатися.

Пані Мирослава не тільки опанувала нову систему письма, а й щодня на кілька годин залишається у школі – додатково пояснює малій матеріал.

Проблему зі спеціальним папером для письма шрифтом Брайля, якого в Україні практично немає, винахідлива вчителька теж вирішила. Запропонувала допомогти однокласникам.

Наступного року дівчинка піде до 5-го класу. Навчальна програма буде складнішою, Марічці доведеться читати більше літератури. Аби навчатись було легше, їй необхідний спеціальний дейзі-плеєр, який допоможе прослуховувати книжки.

Читайте також: Ніхто не вірить, що таке можливо, 2-річна дівчинка шокувала увесь зал своїми знаннями (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook