fbpx
Події
Неподалік Маріуполя чоловік вбиває собак своїх сусідів

У селищі Слобідка під Маріуполем три роки догхантер труїть домашніх тварин своїх сусідів.

Як повідомила волонтер Галина Лекунова, нещодавно в страшних муках помер стерилізований собака, якого врятували волонтери.

Собаку забрала місцева жителька. Він не просто охороняв її будинок, а став для жінки членом сім’ї. “Це моя дитина, вона спала на спеціальному кріслі, – каже мешканка вул. Донецькій Любов Гулев. – Вона була настільки красива, схожа на вівчарку, тільки пухнаста і з хвостом, як у лисиці”.

Вчора жінка, як зазвичай, йшла з собакою по вулиці. Її сусід кинув шматок ковбаси тварині.

“Я ще подумала, яка чудова людина, – зазначила вона. – Знаю, що він віруючий – разом з дружиною ходить в одну з протестантських церков”.

Через 30 хвилин тварина стала битися конвульсіях. У страшних муках собака помер. Ветеринари підтвердили – тварину отруїли. ”

Як він міг вчинити так з моїм собакою? Що вона йому зробила?”- Обурювалася жінка.

Виявилося, цей собака – далеко не перша жертва догхантерів. Протягом трьох років на вул. Донецькій гинуть домашні собаки.

“Моя Мілка була такою чудовою собакою, – говорить одна з мешканок. – Жодного разу нікого не вкусив. Одного разу я пішла в магазин, повертаюся, а Мілка лежить мертва з кісткою в роті”.

Дуже довго жителі не могли з упевненістю сказати, хто так ненавидить тварин. На цей раз всі факти вказують на сусіда.

“Я викликала поліцію, – розповіла Любов Гулев. – Правоохоронці приїхали, сфотографували собаку, записали свідчення жителів”.

Якщо поліція не допоможе в боротьбі з догхантерів, вона має намір вирішувати проблему самостійно.

Наприклад, завтра жителі вийдуть на мітинг, щоб зупинити вбивство невинних тварин.

“Він хоч розуміє, що вбив мою дитину? Її труп досі лежить в моєму дворі, ніяк не знайду в собі сил, щоб закопати. Це дуже боляче. А він віруюча людина. Не розумію, як віруючий може вбити. Це нелюдяно”, – додала Гулев.

Читайте також: У Луцьку встановили контейнер для збору вживаних речей (відео)

Джерело.

Related Post

facebook