fbpx
Дозвілля
Неадекватну блондинку за порушення ПДР та напад на поліціянтку затримала київська поліція (Відео)

У Києві перехожі викликали поліцейських на вулицю Шовковичну з повідомленням про білий позашляховик «Рейндж Ровер», який був припаркований на тротуарі, перегороджуючи пішохідний перехід.

Поліцейські викликали евакуатор. Але, як тільки стемніло – до машини підійшла жінка, відкрила автомобіль, сіла в нього і закрилася зсередини. Документи пред’явити «господиня життя» відмовилася. Люди, що проходили в цей час повз, розповіли, що машина порушниці знаходится в цьому ж місці кожен день.

Через деякий час біля злощасного авто з’явився чоловік напідпитку зі словами: «Виходь, Свєта, відкривай двері. Ще раз вип’єш – вижену з дому »- сказав він блондинці. Патрульним чоловік запропонував розписатися за неї в протоколі.

На питання поліцейських, вживав він спиртне, чоловік відповів ствердно. Пізніше «громадянин» підтвердив, що і жінка теж пила. «А що, по ній не видно?» – Сказав знайомий порушниці. Пізніше він зник з місця події. Блондинка ж вийшла зі свого авто і заявила, що у неї немає жодних документів. При цьому вела себе агресивно, ображаючи правоохоронців. Жінка погодилася поїхати з патрульними в управління поліції. Через неадекватної поведінки її довелося закувати в наручники.

Доставивши блондинку в управління, жінка поводилася по-хамськи, продовжуючи ображати патрульних. А потім і зовсім почала нападати на співробітницю поліції. Буйну блондинку заблокували столом. Вона закотила істерику, зламала стіл, а потім продовжувала вести себе агресивно, незважаючи на попередження, що її знімають.