fbpx
Політика
Неадекватна поведінка Тетяни Чорновол на тарифному Майдані (фото)

Тетяна Чорновол з балончиком фарби напала на Тарифний майдан

Кілька годин тому нардеп Сергій Каплін, лідер політсили «Партія простих людей», повідомив на своєму «Фейсбуку», що близько 4-ї ранку на Тарифний майдан напала з балончиком фарби депутатка Тетяна Чорновол (нібито п’яна) і взялася розписувати намети матюками.

«Близько 4-ї ранку на наш Тарифний Майдан прийшла Тетяна Чорновол, — пише у соцмережах Каплін. — Народний депутат озброїлась балончиками з фарбою і обписує намети. При спробах їй завадити — бризкає фарбою на наших активістів, б’ється та лається. Здається, вона напідпитку.

На місце приїхала поліція, однак правоохоронці просто спостерігають за цим дебошем.

У Тетяни Чорновол агонія перед відставкою Яценюка. Цікавий час вибрала для свого нападу на протестувальників — як Беркут, коли приходив штурмувати Майдан.

Ми звертаємося до поліції із заявою про пошкодження майна народних депутатів Капліна та Сугоняко.

Це привід освіжити намети — замовимо нові та напишемо на них: «Відставка Яценюка» або «Біжи, кролику, біжи».

Зараз «гостя» дебатує з комендантом Майдану Надією Михайлівною (70 років), їй не звикати приймати таких. Попередні непрошені відвідувачі зламали їй руку. Може, вмовить Тетяну Чорновол приєднатися чи оселитися на Майдані…

07.17 ранку — поліція змусила Тетяну Чорновіл написати пояснювальну. Ми вимагаємо, аби Тетяна пройшла тест на вміст алкоголю в організмі. Відмовляється».

Каплін Чорновол

чорновол2

чорновол3

чорновол 4

Чорновол5

 

Джерело.