fbpx
Події
Не спрацювала захисна плита: У харківському метро, 6-річну дитину “зажувало” ескалатором

Шестирічний хлопчик у харківському метро потрапив ногою між сходинкою і “гребінкою” ескалатора в Північному терміналі. Про це розповіли у прес-службі ГУ ДСНС в Харківській області.

На час прибуття рятувальників ескалатор був зупинений технічними працівниками вокзалу. Постраждалий хлопчик, 2010 року народження, знаходився у верхній частині підйомного пристрою.

Нога малого була затиснута між східцями ескалатору та його гребінкою, яка повинна захищати від подібних випадів, але цього разу з якихось причин не спрацювала як слід. Звісно дитині було боляче, але хлопець тримався добряче і майже не плакав. Поруч стояла його мама з ще меншою дитиною на руках.

Рятувальники відразу заспокоїли і постраждалого і його маму, повідомили, що зараз буде все гаразд та негайно приступили до операції з порятунку. Вони застосували спеціальний мобільний електричний рятувальний пристрій під назвою «Розжим», зірвали металеву плиту ескалатора та дістали дитячу ногу.

Під час огляду хлопця лікарями швидкої було встановлено, що він отримав перелом кінцівки і його було негайно госпіталізовано до 17-ї лікарні Харкова.

В роботах із визволення дитини приймало участь двоє рятувальників.

Читайте також: Може, щось перепаде ВМС України? Радіо “Шансон” оштрафували на 294 000 за пісню про російський флот

Джерело.

Related Post

facebook