Здоров'я
Нaзвано чотири продукти, від яких варто відмовитися нaзaвжди

Щоб правильно дбати про своє здоров’я, треба знати, яким продуктам не місце у домі.
Портал Неаlthylіving назвав продукти, відмова від яких дозволить почуватися краще та тримати свій організм у тонусі.

Плавлений сир.  В ідеальному світі плавлений сир – це гарячий тягучий сир, однак насправді це не так. Фабричний плавлений сир не має нічого спільного із сиром, хіба те, що його виготовляють із сирних відходів. До слова, вони не є зіпсованими, але можуть мати певні смакові відхилення. Отакі відходи змішують із молочними продуктами, харчовими та коллагеновими барвинками. Шалено високий вміст настрію та жирів можуть негативно вплинути на серцево-судинну систему, а фосфатні доданки порушують баланс кальцію.

Маргарин. Науковці вважають, що маргарин є синонімом до транс-жирів, які є найнебезпечнішими з усіх відомих. Споживання транс-жирів призводить до втрати клітинами здатності отримувати поживні речовини. Цей продукт загрожує множинними патологіями від ожиріння до онкології.

Солодощі “без цукру”. Продукти, які мають позначку sugar free, зазвичай, складають із штучних замінників цукру. Такі синтетичні речовини організм не здатен переварити. Тому від “дієтичної” цукерки може не просто розвинутися депресія, а почати руйнуватися нервова система. До слова, зайва вага також є можливим наслідок.

Читайте також: 8 корисних спецій, які повинні бути на вашій кухні

Здобні булочки. Зберігайте спокій! Ніхто не забороняє вам вживати улюблену випічку, якщо ви тримаєте свою вагу під контролем. Однак йде мова про продукти, до складу якого входить бромат калію. Цю речовину, яку застосовують під час випічки, пов’язують із розвитком онкозахворювань.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook