Світ
Назване нове місце з найнебезпечнішими піратами в світі

Гвінейська затока стала найнебезпечнішим місцем на Землі для мореплавців через збільшену активність піратів і застосовуваного ними насильства, свідчить доповідь американської організації Oceans Beyond Piracy.

Як говориться в доповіді, раніше пірати переважно прагнули захоплювати нафтові танкери через їх вантаж, але з падінням цін на нафту вони переключилися на викрадення людей заради викупу.

Гвінейська затока Атлантичного океану омиває такі країни, як Кот-д’Івуар, Гана, Того, Бенін, Нігерія і Камерун.

Сомалійські пірати біля східного берега Африки, тим часом, вже не являють такої загрози, як раніше, завдяки міжнародній операції військово-морських сил.

У 2015 році сомалійські пірати не захопили жодного комерційного судна.

Як в кінці квітня повідомляло Міжнародне морське бюро, з початку року біля берегів Західної Африки 44 мореплавця стали жертвами викрадень.

При цьому в цілому в світі рівень піратства знижується: за перший квартал 2016 року було зареєстровано 37 випадків піратства і збройного пограбування, тоді як в минулому році за той же період відбулося 54 подібних інциденту.

Кожні два з трьох захоплень суден у світі припадають тепер на піратів з Нігерії і Кот-д’Івуара, зазначає Міжнародне морське бюро.

Читайте також:

Джерело.

Реклама

Related Post