fbpx
Політика
Навіть на закритому з’їзді БПП не вистачило голосів, щоб забрати мандат у Фірсова, – Казанський (відео)

На закритому з’їзді БПП не вистачило голосів, щоб позбавити мандату народного депутата Єгора Фірсова.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Денис Казанський.

“Якби я особисто не знав Єгора Фірсова, то вирішив би, що вся епопея з його мандатом – це якийсь проміркований піар, організований оточенням Порошенка. Не знаю, навіщо у БПП вигадали цю ганьбу, адже передбачити ефект від неї було нескладно. Я давно вже перестав розуміти наших політиків, так от спросту розводжу руками та спросту спостерігаю “, – написав він.

“У самій БПП ніхто до пуття не знає, як забрати у Єгора мандат, тому що закону, що визначає цю процедуру не існує. Але тим не менш вони чогось розтрубили на весь світ, що збираються позбавити повноважень незручного депутата. В результаті отримали саму хвилю негативу на рівному місці. У тому числі, й стусани від своїх же нардепів Лещенка і Найєма, які у черговий раз підтвердили, що ніякої партії БПП не існує, а є кілька груп за інтересами, які прикриваються ім’ям президента”, – зазначив журналіст.

Читайте також: Луценко теж покине коаліцію, якщо наступного тижня не оберуть нового прем’єра.

“Вишенька на цьому торті – голосування на тому самому закритому з’їзді БПП. Звичайно, знайшовся той, хто зняв момент голосування на відео. І виявилося, що навіть на закритому з’їзді, без журналістів, за те, щоб забрати мандат у Фірсова проголосувало близько 20 осіб. Навіть там немає єдності. А опубліковане рішення з’їзду – по суті фейк, бо зазначеної в ньому кількості голосів не було. І тут набрехали. Загалом, кінець БПП вже сьогодні трохи передбачуваний “, – зазначив Казанський.

Нагадаємо, 25 березня в Києві відбувся закритий з’їзд БПП, де було ухвалено низку рішень – зокрема, щодо підтримки кандидатури спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра і щодо позбавлення депутатських мандатів Миколи Томенка та Єгора Фірсова.

Читайте також: Я не обіцяв розбудовувати “Рошен” і закривати школи, — Томенко різко прокоментував з’їзд БПП.

Джерело.