fbpx
Політика
НАТО: криза з мігрантами створена Росією і Асадом, як зброя проти Європи

Головнокомандувач силами НАТО на європейському континенті Філіп Брідлав звинуватив Росію в тому, що вона цілеспрямовано допомагає сирійському уряду в створенні кризи з біженцями, який використовує як зброю проти Європи.

Виступаючи перед сенатської комісією у справах збройних сил, він сказав, що дії Росії в Сирії лише посилюють проблему зі зростаючим, як ракова пухлина, екстремістським угрупуванням “Ісламська держава”.

Незважаючи на публічні заяви, Росія мало що зробила для протидії ІД, лише зміцнюючи позиції сирійського президента Башара Асада, заявив генерал.

За словами Брідлава, Росія і Асад використовують масову міграцію як зброю для нанесення шкоди європейській інфраструктурі і придушення європейської рішучості.

Як приклад він навів використання бочкових бомб проти мирного населення Сирії. Використання подібної зброї не має будь-якого військового виправдання. Їх мета – залякати жителів Сирії, щоб вони пустилися навтіки.

У потоці біженців, які прибувають до Європи, присутні терористи, злочинці і іноземні бойовики, що серйозно підвищує загрозу терористичних нападів, сказав головком НАТО сил в Європі.

Він зазначив, що ІД поширюється як ракова пухлина в людській масі, використовуючи шляху найменшого опору, представляючи загрозу як європейської нації, так і Сполученим Штатам.

У відповідь на питання про те, чи будуть бойовики ІД продовжувати вливатися в потоки біженців, Брідлав сказав: “Думаю, вони вже сьогодні цим займаються”.

Також він сказав, що Росія представляє все більшу загрозу і для самих США.

Брідлав приїхав до Вашингтона, щоб спробувати умовити американських законодавців збільшити фінансування американського контингенту в Європі.

Джерело.

Реклама