Політика
Наступним прем’єром стане Порошенко, — Геращенко

Президент України Петро Порошенко отримає більше влади і повноважень із призначенням Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра.

Про це у Facebook написав депутат від “Народного фронту” Антон Геращенко.

“Де юре, прем’єром буде Володимир Гройсман. Де факто — главою уряду України стане Петро Олексійович Порошенко. Президент хотів більше влади і повноважень для себе і своєї команди — тепер він їх отримав”,— зазначив політик.

За словами Геращенка, голосів у Раді для затвердження відставки Яценюка буде більш ніж достатньо. Однак, Гройсман пізніше теж відчує себе у “шкурі Яценюка”, пише депутат, оскільки опозиція назве його ворогом українського народу за підвищення тарифів на енергоносії і тому подібне.

Геращенко додав, що після відставки Яценюка дострокові парламентські вибори, “які могли б стати матчем-реваншем для проросійських сил в Україні, як мінімум до осені 2017 роки не плануються”.

Нагадаємо, 10 квітня Арсеній Яценюк заявив про те, що йде у відставку. Голосування в Раді відбудеться у вівторок, 12 квітня.

Порошенко готовий співпрацювати з будь-яким прем’єр-міністром, але очікує, що ним стане нинішній спікер Володимир Гройсман.

Следующим Премьер Министром Украины станет Пётр Порошенко. Сегодня, погожим тёплым весенним днём, Арсений Яценюк заяви…

Опубліковано Антоном Геращенком 10 квітня 2016 р.

Джерело.

Реклама

Related Post