fbpx
Політика
Нардеп Олена Сотник продає Apple Watch за 100 тисяч

Олена Сотник з фракції “Самопоміч” заявила, що готова продати автору статті про її годинник Apple Watch за 100 тисяч або навіть за 50 тисяч гривень.

“На пропозицію громадськості готова передати виручене від продажу на благодійність”, – написала вона і прикріпила посилання на новину, в якій вартість її годинника оцінюється в півмільйона гривень.

Журналіст видання Golos.ua пише, що на руках нардепа саме золотий годинник в той час, як вартість годинника Apple Watch президента Петра Порошенка і спікера Верховної ради Володимира Гройсмана становить 400 доларів.

Читайте також: Стало відомо, скільки коштують сумки жінок-депутатів Ради (фото).

Пост Сотник викликав резонанс в соціальній мережі. Деякі радили не звертати увагу на подібні замітки, тому що це алюмінієві годинник, а інші продовжували вірити автору замітки, тому що Сотник так і не вказала, скільки він коштує. Користувачі Facebook відзначали, що навіть на офіційну зарплату нардепа, яка становить не більше шести тисяч гривень, неможливо купити такий аксесуар.

Годинник помітили на вчорашньому засіданні Верховної Ради, коли приймали закон про спецконфіскації. Сотник сказала важливу репліку перед фінальним голосуванням про те, що необхідно розширити список “третіх осіб”, які потрапляють під закон.

Сотник

Джерело.