fbpx
Світ
Написаний роботом роман вийшов у фінал літературного конкурсу

Японські розробники створили програму, яка написала роман, що вийшов у фінал літературного конкурсу імені Хоси Сін’їті. Про це повідомляє GT.

Програма при написанні свого твору отримала набір вхідних даних: приблизна сюжетна лінія, стать персонажів, низка фраз і пропозицій, які потрібно використовувати під час роботи. Після цього система почала творчу роботу. Готовий роман отримав назву “День, коли комп’ютер напише роман”.

Журі, що оцінює роботи, знало, що цей роман написаний комп’ютером. Та й взагалі доступ до участі в конкурсі імені Хоси Сін’їті відкритий для ШІ протягом декількох років.

Зараз з 1450 робіт 11 були написані комп’ютерами. Але тільки один роман, який не був створений людиною, дістався до фіналу конкурсу.

“Я був здивований роботою, оскільки це був добре структурований роман. Але тут є деякі проблеми, які потрібно вирішити для отримання премії, наприклад, промальовування персонажів”, – повідомив один із суддів конкурсу.

Нагадаємо, що раніше компанія Microsoft створила бота в Twitter, здатного до самонавчання, який за добу полюбив Гітлера і став расистом.

Джерело.