Світ
«Наказ Аллаха» – няня назвала причину вбивства дівчинки

Обвинувачена в убивстві трирічної дівчинки Гюльчехра Бобокулова відповіла на питання журналістів про мотив злочину. За її словами, вона зробила це, тому що «Аллах наказав».

Підозрювана у вбивстві і обезголовленні чотирирічної дівчинки в Москві Гюльчехра Бобокулова в розмові з журналістами визнала свою провину, а на питання, навіщо це зробила, відповіла «Аллах наказав», передає кореспондент РБК з Пресненського суду Москви.

Бобокулову доставили в суд о 8:40 мск. На питання судді Тетяни Васюченко, заперечує вона проти арешту, Бобокулова відповіла, що ні. Суд задовольнив клопотання слідства, відправивши її під варту на термін до 29 квітня.

Обгрунтовуючи необхідність арешту, слідчий заявив, що Бобокулова може натиснути на свідків і зв’язатися зі своїми підбурювачами. При цьому слідство не уточнило, хто ці люди: їх особи поки не встановлені, ведеться розшук. «На даний час не встановлені співучасники і підбурювачі», – сказав слідчий.

Громадянка Узбекистану Гюльчехра Бобокулова була затримана в понеділок, 29 лютого, біля станції метро «Жовтневе Поле» в Москві, в руках у неї була голова дитини. Пізніше з’ясувалося, що жінка працювала нянею маленької дівчинки в московській сім’ї. Дочекавшись, поки батьки підуть, вона, за версією слідства, обезголовила дитини і підпалила квартиру. Бобокулова вже дала свідчення.

Раніше інформоване джерело агентства «Інтерфакс» розповіло, що правоохоронні органи Узбекистану повідомили російським колегам про наявність у Бобокуловой психічного розладу. За його словами, у неї ще 1999 році діагностували шизофренію, а в своїй країні вона неодноразово проходила лікування в стаціонарному лікувальному закладі.

Близько п’яти років тому після чергового курсу лікування Бобокулова переїхала в Росію, де, «очевидно, приховала наявність у неї душевного розладу», повідомило тоді джерело агентства.

Детальніше на РБК.

Реклама

Related Post