fbpx
Історія
Найжорстокіші жінки в історії (фото)

Любов, чутливість, співчуття і турбота – всі ці якості, безсумнівно, асоціюються з жінкою. Але сторінкам історії відомі й винятки. Пропоную Вашій увазі історії декількох жіночих особистостей, які відзначилися своєю жорстокістю, нечутливістю і агресією.

Королева Марія-I (1516-1558)
Всі ми знаємо коктейль під назвою “Кривава Мері”. Так от, Кривава Мері – це королева Англії, четвертий за рахунком коронований правитель сімейства Тюдорів. Після  її батька, Генріха VIII, правління бідною країною перейшло в руки Мері, і супроводжувалося розправами. У світлі цих подій день смерті Кривавої Мері відзначався в країні як національне свято.

Мері була активна, хоч і часто хворіла. Чи не була злопам’ятна, могла без проблем наблизити до себе тих, хто ще недавно виступав проти її управління. Єдине, кого не любила Мері – це протестантів. Більше 300 чоловік були спалені, а 3000, позбувшись місць, втекло з країни. Може, саме через жорстокість у Мері ніяк і не клеїлося в сімейному житті.

Її чоловіком став син Карла V, Пилип. Він був набагато її молодше, різниця у віці становила одинадцять років, і не мав права не тільки керувати країною, але й не наслідували корону. Дітей у них так само не було, тому він виїхав до Іспанії по своїй волі. Повернувшись до Англії, і був там три місяці, він знову втік на батьківщину. Від туги, Марія захворіла і невдовзі померла. Поховали її у Вестмінстерському абатстві. Ну а в країні цієї королеві немає жодного пам’ятника.

Миру Хиндли, (1942-2002)
Миру Хиндли, подружка Йєна Брейді , досить симпатична молода особа, привернувши до себе увагу своєю жорстокістю. Йен, любитель багато випити, став її першим чоловіком. Він навчив Миру таким розвагам, які не знають багато пар, які прожили досить багато років у шлюбі.

В їх розваги входили побиття один одного, зв’язування мотузками і ланцюгами, фотографування всього цього свавілля на камеру. Пізніше, коли цих розваг стало не вистачати для їх задоволення, вони стали відловлювати і знущатися над дітьми. Гвалтувати, мучити, фотографувати і вбивати для них стало звичайною повсякденною забавою. Вбивали всім, що потрапляло під руку – лопати, дроти, ножі. На рахунку у пари 11 дітей. Під час судового процесу, Миру проявила надзвичайну холоднокровність, і заявляла, що причиною всьому стало її розчарування в католицтві.
Вже у в’язниці Йен та Світу хотіли одружитися, але в їх проханні відмовили.

Брейді зовсім не хотів виходити з в’язниці, але Миру, скориставшись тим, що не всі тіла дітей були знайдені, наполягала на скороченні її терміну, і навіть спробувала втекти з в’язниці. Їй залишалося просидіти близько двох тижнів, але вона померла у віці 60 років, так і не дочекавшись звільнення. На похоронах хтось до її труні прикріпив записку з написом: “Відправка в пекло”. Пізніше, за мотивами цих злочинів було знято кілька художніх фільмів.

Беверлі Елліт (1968)
Медсестра, і за сумісництвом – серійна вбивця . Її ще називають “Ангелом смерті”. Вона зробила 13 спроб вбивств, 9 з яких увінчалися провалом. Суд засудив їй до позбавлення волі строком на 40 років. Беверлі вважала, що дітям, які лежать в палаті і скаржиться на своє здоров’я, попросту нудно, і таким чином вони намагаються привернути до себе увагу.

Дітям, які дратували медсестру, вона робила уколи інсуліну. Це створювало враження природної смерті. Злочини, скоєні медсестрою, вразили все населення планети. Як представниця такої гуманної професії змогла скоїти такий злочин, ще й проти дітей?

Белль Ганнес (1859-1931)
Американська “Синя Борода “- так називали Белль Ганнес. Вона вбила близько двадцяти осіб. У цей список потрапили всі її чоловіки, три дочки, і ті, хто насмілювався її підозрювати у всіх цих смертях. Ця пані, норвезького походження, була досить таки чималою комплекції – 91 кг ваги і 183 см зросту. Вбивала вона по-різному – труїла, підпалювала

Белль, сподіваючись на золоті гори, приїхала в Америку з Норвегії, але змогла влаштуватися лише граничний багатих сімей. Гроші були її ідеєю фікс, і тому вона заздрила всім, хто ними володів повною мірою. Пізніше вона почала страхувати життя всіх своїх близьких, а потім поступово вбивати їх, і всіх, хто були свідками цих жахливих подій. Одного разу, замітаючи сліди чергового свого злочину, жінка підпалила свій будинок, в якому загинули її діти. У останках, яких повинні були ідентифікувати Белль, не змогли розпізнати її.

Пізніше в Лос-Анджелесі була арештована якась Естер Карлсон, яка, з метою отримати страховку, вбила свого чоловіка. Естер за всіма зовнішніми ознаками могла б бути визначена, як загибла Белль. Але померла в камері ще до судового процесу.

Читайте також: “НА 6-МУ РОЦІ ЖИТТЯ У Б*ДЕЛІ Я ЗМИРИЛАСЬ ІЗ ДОЛЕЮ”, – СПОВІДЬ ЖІНКИ У ШРАМАХ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook