fbpx
Політика
Найоплачуваніші губернатори України (інфографіка)

Українські Новини проаналізували рівень заробітних плат і склали рейтинг губернаторів, які отримали найбільш значні і найбільш скромні суми за службу державі в січні 2016 року.

Цікавою є кількість надбавок, які нараховують губернаторам щомісяця. Більшість із них отримують доплати за науковий ступінь, допуск до документів, що становлять державну таємницю, за ранг державного службовця, за вислугу років та за невикористані дні відпустки.

У деяких також є і надбавка за почесне звання та інтенсивність виконання роботи.

Більше за всіх заробив за січень 2016 року голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій – 15 834,82 гривні. З цієї суми посадовий оклад Коровія склав всього 4 543,16 гривні.

Трохи менше, але з великим відривом від колег йде губернатор Харківської області Ігор Райнін – 15 414,75 гривень. Цікаво, що оклад Райнін склав половину заробленого, а найбільша надбавка за інтенсивність роботи – 3600 гривень.

Читайте також: Прочитавши декларацію Тимошенко, сумчанин надіслав їй продуктовий набір .

Менше за всіх заробили губернатори Житомирської та Закарпатської області Сергій Машковський і Геннадій Москаль – за 6 640 гривень. Вони виявилися єдиними, хто не отримав ніяких надбавок за свою роботу.

Отримати інформацію від Львівської обласної державної адміністрації так і не вдалося. Всупереч закону про доступ до публічної інформації, апарат адміністрації протягом місяця так і не зміг дати відповідь – яка зарплата у їх губернатора. Хоча закон відводить на це 5 днів.

Також в двох областях губернатори не призначені і замість них, зарплатні відомості отримані від перших заступників. Оскільки голова Київської області був призначений в лютому, то його зарплата не враховується.
В середньому кожен губернатор обійшовся державі в 11,5 тис. гривень.

Інфографіка

губернатори

Джерело.