Світ
Найменше кафе закордоном, на площі усього шість квадратних метрів, відкрили українці (відео)

Заклад умістився в шість квадратних метрів. Найменшу у Польщі кав’ярню відкрили українці. Заклад облаштували на площі усього шість квадратних метрів. Рекорд встановлювати не збиралися – просто бізнесменів-початківців спокусила ціна.

Але крихітні розміри вони перетворили на головну перевагу закладу. Найменше кафе у Варшаві набуває популярності в соцмережах. Поляки залюбки фотографуються у тісному закладі та поширюють світлини, таким чином створюючи безкоштовну рекламу. Максимальна кількість людей, які змогли розміститися в кафе, становить вісім чоловік. Для них – столики на двох, два умивальники, туалет, кавова машина та особливий хенд-мейд декор.

Читайте тут: 50 польських міст ввели безкоштовний проїзд у громадському транспорті (відео)

Власник закладу Олег ще кілька місяців тому робив каву хіба що своїй дружині. Але одного дня вони вирішили переїхати до Польщі. Олег ходив на курси польської мови і довго тренувався в останню перед відкриттям кафе ніч. “Воно якось почало виходити, та напевно, аж не дуже добре, бо з першого тижня не дуже багато людей повернулося”, – зізнається він. Але тепер відвідувачі повертаються і заводять картки постійних клієнтів. “Хазяїн настільки відкрита і щира людина, завжди щось запропонує. І майже ніколи не бере за це оплату. Каже – бери зефір. З’їж халву, з’їж козинаки”, – ділиться враженнями відвідувач Валерій Сікора. Відомі українські солодощі у Польщі – делікатеси.

Олег популяризує серед поляків екзотичний зефір. Сподівається, що приживеться й мода на так звану підвішену каву – це коли відвідувач платить за каву незнайомця. У Польщі це поки рідкість. А ще господарі збираються зробити у закладі вільну бібліотеку. Кажуть, на їхніх лічених квадратних метрах усе ще є невикористана площа.

Разом із тим два місяці тому у Польщі місцеві неонацисти напали на українських заробітчан. У містечку Кутно Лодзького воєводства радикали атакували гуртожиток, вигукуючи гасла “Польща для поляків” та “Геть українців”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook