fbpx
Події
На Запоріжжі поховали жертв звірячого вбивства – матір та маленьку дитину (фото,відео)

До труни малюка люди несуть іграшки.

Похорон вбитих нещодавно 32-річної Валерії Кириченко та її дворічного сина Кирила відбувся у Костянтинівці Запорізької області сьогодні, 7 листопада. З жертвами моторошного злочину прощалися у дворі будинку, де він стався.

Труна маленького Кирила не вмістила квіти та іграшки, що принесли сусіди та родичі. Над малюком голосила бабуся: “Це я винна, я вас не догледіла”. Сусіди перешіптувалися: “Хіба можна було з такою жорстокістю?”, “Це ж не люди, а звірі. Та й то, звірі б так не вчинили”.

Нагадаємо, про жорстоке вбивство матері та її дворічної дитини у селі Костянтинівка Мелітопольського району стало відомо 2 листопада.

На спалах забила родичка, через те, що молода жінка з малюком зникли ще 27 жовтня. Тіла вбитих були знайдені в їхньому власному будинку за диваном. В жінки було 11 ножових поранень, в дитини перерізана горлянка. Наступного дня було затримано підозрюваного – 25-річного пасинка вбитої.

Після вбивства той викрав з хати жертви коштовності, частинку яких здав у ломбард. Про скоєне він хизувався друзям та навіть кликав їх на місце злочину. За словами правоохоронців, на молодика може чекати довічне ув’язнення.

Читайте також:НЯНЮ-ВБИВЦЮ, ЯКА ОБЕЗГОЛОВИЛА ДІВЧИНКУ В МОСКВІ, ПРИСПАЛИ

12

13

Джерело.

Related Post

facebook