Без рубрики
На якому сайті шукати список фірм, які обітцяють для українців роботу закордоном та високу зарплатню? Або як не потрапити на гачок шахраїв

Обіцяють роботу за кордоном та високу зарплатню, а потім просто зникають. Таке шахрайство нині процвітає в Україні. На тлі високого попиту серед українців на роботу за кордоном кількість фірм-посередниць зростає.

Однак найчастіше вони не мають жодних необхідних ліцензій. Тож гарантій, що заплативши гроші, ви таки доїдете до закордонного місця роботи – немає. Няні у Італію, будівельники в Німеччину, маляри – в Польщу. У інтернеті безліч фірм пропонують таку бажану у кризу роботу за кордоном. У оголошенні обіцяють золоті гори. Та найчастіше ці компанії не мають ліцензії міністерства соціальної політики. В угодах  прописують, що надають консультативні послуги. Робота таких  – дешевша, тому приваблює людей, але ризики – величезні.

Аби не попастися на гачок шахраїв, фахівці радять звертатися лише до ліцензованих фірм.

Список  можна знайти на сайті Міністерства соцполітики. В Україні їх трохи менше тисячі.

Крім того, укладати договір як з посередником, так із закордонним працедавцем тут, в Україні, розписувати все до дрібниць, підпис ставити лише під документом українською мовою.

Скільки годин роботи, оплата за кожну годину, відпустка, лікарняні – всі ці пункти повинні бути включені в контракт згідно ліцензії України. Гроші ж платити посереднику слід взагалі лише після виконання роботи. У поліції зізнаються – впіймати шахраїв майже неможливо.

Через неуважність самих людей, які найчастіше не мають жодних доказів шахрайства. Минулого року правоохоронці відкрили 10 кримінальних проваджень, затримати вдалося фігурантів лише однієї справи.

Читайте також: ТОП-10 незвичних вакансій: куди та ким поїдуть працювати українці

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook