fbpx
Дозвілля
На сцену “голосу країни” вийшла вже доросла Ассоль

У 4 випуску шоу Голос країни 6 взяла участь Катерина Гуменюк із Києва – виконавиця, яку всі пам’ятають ще маленькою дівчинкою. Із раннього дитинства вона співала про пурпурові вітрила  і штурмувала українську сцену під псевдонімом Ассоль.

Позаочі Катю називали проектом її заможного батька. Тож Голос країни 6 для білявки можливість довести, що вона талановита і може досягнути успіху без сторонньої допомоги. “Я хочу, щоб люди побачили й повірили в мене”, – прокоментувала Катя.

Цікаво, що настрій і бажання досягнути свого відображав навіть репертуар дівчини. На сліпих прослуховування вокального шоу Катя Гуменюк заспівала Без Бою гурту Океан Ельзи. І розвернула крісло Потапа.

“Як ти подорослішала! Така красива і така співоча!” – Відзначив Потап. Катя ж зізналася, що надзвичайно щаслива співати для всіх наставників проекту. І показати, яка вона насправді.

“Це дуже добре, що ви прийшли з таким посилом. Це те, чого нам усім сьогодні бракує – припинити слухати або дивитись на інших. Припинити боятися…”,- зауважив Святослав Вакарчук.

Як Катя Гуменюк виступала на сліпих прослуховуваннях.

Джерело

Реклама